טל': 054-5644494
  צור קשר
  חדשות האתר

  רשימת תפוצה
הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה
וקבלו דיווחים ישירים למייל

 שלח

פיתוח מוצרים חדשים

דף הבית >> מאמרים >> פיתוח מוצרים חדשים

כיום, כל הקשור לתהליך פיתוח מוצר טכנולוגי התפתח והשתכלל וכל אחד יכול ליהנות ממוצרים חדשים, תוך פרק זמן קצר. במאמר זה נציג את הנקודות החשובות שקשורות לבחירת החברה שתפתח עבורכם מוצרים חדשים במהירות וביעילות.

 

העבר לעומת ההווה

מדי שנה אנשים נחשפים ליותר ויותר מוצרים חדשים על המדף, ביניהם מוצרים חשמליים ומוצרי טכנולוגיים מתקדמים, המצריכים את המומחיות של הטובים ביותר בכל הקשור לפיתוח מוצר טכנולוגי. בעבר, לקח הרבה יותר זמן לפתח מוצר, אך כיום אנו עדים למהפכה טכנולוגית אדירה שמובילה לפיתוח מוצרים חדשים בזמן קצר,וזה באמצעות תוכנת תיב"מ (תכנון בעזרת מחשב), ויצור מודלים תלת מיימדיים במדפסת תלת מימד. למעשה, ניתן לומר שכיום חברות שאינן מצליחות לעמוד בקצב ולפתח מוצרים טכנולוגים חדשים בלוח זמנים קצר מאוד, עתידות לחוות בעיות קיומיות של העסק. הטכנולוגיה המתקדמת והמהירה של היום הכתיבה את היחס של האנשים לרכישת מוצרים שונים "והנפיקה" את תרבות האינסטנט בה אנשים מעוניינים במוצר כאן ועכשיו, גם אם מדובר על מוצר שיעלה להם קצת יותר.

 

פיתוח מוצרים חדשים

פיתוח מוצרים חדשים תמיד מחייב בחירה של חברה בעלת ניסיון רב ומוניטין מוצלח. חשוב לקחת בחשבון שכל הקשור אל תחום הפיתוח מצריך את עזרתם של מומחים בתחום תכנון וביצוע מגוון רחב של פרויקטים הנדסיים. אנשי מקצוע אלו, הם אלו שיחליטו מהם הצעדים הנדרשים לשם פיתוח מוצרים חדשים בהם מעוניין הלקוח והם אלו, שיבנו עבורו חבילה מותאמת אישית. ברוב המקרים החבילה המומלצת תכלול את כל הקשור באפיון, תכנון, ופיתוח מוצר טכנולוגי, ייצור, הרכבה של המוצר, הרצת בדיקות על המוצר טרם מסירתו ללקוח, דבר שיכלול גם בדיקות חומרה וגם בדיקות תוכנה.

 

פיתוח מוצר טכנולוגי- נקודות חשובות

  • חברה- בחירת החברה צריכה להיעשות בהתאם לניסיון ולמוניטין שיש לה בכל הקשור אל פיתוח מוצר טכנולוגי או מוצרים חדשים אחרים בהם הלקוח מעוניין. תמיד יש לבקש לראות תיק עבודות ולברר מהו הניסיון של החברה.

  • שירותי ייעוץ- תמיד חשוב להשתמש בשירותי ייעוץ מקצועיים של החברה בכל הקשור אל אותו הליך שנדרש על מנת לפתח את המוצר בו אתם מעוניינים.

  • עלויות- חשוב לדעת מראש מה יהיו העלויות של פיתוח המוצר. בנוסף, חשוב לבדוק האם החברה עושה כמיטב יכולתה בכל הקשור אל הוזלת עלויות, כמו למשל ביצוע חלק מפעולות הייצור במדינה אחרת (ייצור כל מיני חלקים בסין או במדינה אחרת בה העלויות זולות).

  • בקרת איכות- תמיד הכרחי לוודא שבקרת האיכות של החברה ברמה הגבוהה ביותר, דבר שמבטיח ללקוח מוצר איכותי.

 

מעוניינים במידע נוסף אודות פיתוח מוצרים? המומחים של גד הנדסה ישמחו לעזור לכם בטלפון

054-5644494

 דף הבית  |  מפת אתר  | צור קשר
גדי סמל - מהנדס מכונות בכיר    טל: 04-6426071 נייד: 054-5644494   פקס: 04-6596006  מייל: info@gad-eng.com
לייבסיטי - בניית אתרים